Novinky

Ukončení náboru nových členů
17.9.2022

Z důvodu naplnění kapacity jednotlivých skupin byl pozastaven zápis nových členů.

Zahájení tréninků
10.8.2022

Po letní pauze opět zahajujeme činnost jednotlivých tréninkových skupin. Závodní družstva začínají kondiční přípravou na VT v Petříkově, poté pokračují od 22. 8. v tréninku v Olomouci. Pokyny obdrží jednotlivé skupiny od svých trenérek.

Skupiny nezávodní (všeobecná gymnastika, Teamgym, přípravka) zahájí cvičení v září. Rozvrh tréninků a instrukce budou jednotlivým skupinám sděleny v průběhu srpna.

Rozpis členských příspěvků (viz dále - klik na nadpis) 

 

Zápis nových členů pokračuje!
7.7.2022

Zápis nových členů do gymnastické přípravky a kurzů všeobecné gymnastiky pokračuje.

Zápis je určen dívkám roč. nar. 2016 – 2017 k zařazení do přípravky, dále dívkám starším (2015 -2014), pro které zbývá ještě několik volných míst v družstvech všeobecné gymnastiky. Noví zájemci se mohou hlásit od 10. 8. 2022 na mail: mirka.vyvleckova@seznam.cz

s uvedením jména a roč. narození dítěte. Následně obdrží pokyny, jak dále postupovat. Vlastní zápis se uskuteční od 22. 8. 2022 v odpoledních hodinách na základě individuální domluvy na uvedený mail, kde bude dohodnut den a hodina zápisu. U zápisu dítě absolvuje jednoduchý pohybový test a bude zařazeno do skupiny odpovídající věku a pohybovým předpokladům. Rodiče na místě vyplní přihlášku a obdrží pokyny k zahájení výcviku.

Předpokládané zahájení výcviku je od 5. 9. 2022.