Zpět na přehled novinek

Úspěšný start do nové sezóny

V kategorii  žákyň VS 0 soutěžily v barvách GKM 4 děvčata. Magdaléna Jorníčková, Simona Raková, Elizabeth Králová a Michaela Kaczorová. Nejlepší výsledek zaznamenala Simona Raková, která se umístila těsně pod stupni vítězů na 4. místě. Další umístění našich děvčat: 6. M. Kaczorová , 7. E. Králová. Mezi nejmladšími žákyněmi (r. 2015) si vedla velmi dobře Magdaléna Jorníčková, která na svém prvním závodě vybojovala pěkné 6. místo.

V kategorii VS 1 jsme měli 2 zástupkyně. Veronika Mikulková prošla závodem bez větších chyb a vybojovala zlatou medaili za 1. místo. Tereza Kovaříková si odvezla domů stříbro za 2. místo.

Nejstarší dívky vycestovaly do Ostravy s cílem vyzkoušet si poprvé v závodním prostředí některé obtížnější prvky pro novou sezónu. Adéla Paulíčková zacvičila vše bez chyb a vybojovala 1. místo. Její oddílové kolegyně Adéla Poláková a Klára Nyklová se nevyvarovaly drobných zaváhání či pádů a skončily na 5., resp. 7. místě.

Pro všechny dívky byl závod prověrkou jejich dovedností na začátku závodní sezóny a ukázal, kde a co je třeba ještě vylepšit a dotáhnout tak, aby se dobře prezentovaly i na dalších soutěžích v krajském i celorepublikovém měřítku.