Zpět na přehled novinek

Ohlédnutí za jarní závodní sezonou 2018 gymnastek GKM Olomouc,z.s.

11. a 12.5. proběhl v tělocvičně GKM Olomouc okresní přebor ve sportovní gymnastice žákyň a juniorek. V obou kategoriích se bojovalo o postup na krajský přebor.

Oblastní přebor Olomouckého kraje ve sportovní gymnastice  se konal 20.5. 2018 v Šumperku. Závodnice našeho klubu v počtu 19 startovaly celkem v 6 výkonnostních kategoriích.

Poprvé se závodilo podle nového závodního programu a děvčata prošla tímto kláním s četnými úspěchy.

V kategorii VS 0 –nejmladší dívky 7-8 let si nejlépe vedla Kateřina Ladislavová , které patřilo 2.místo, na 3.se umístila Aneta Hrochová, 4.byla Sylva Čejková a 6.Simona Šusterová.

V kategorii VS 1 byla na 2.místě Klára Nyklová 3.místo patřilo Tereze Kleinové,6.Adéla Paulíčková.

V těchto nejmladších kategoriích startovaly dívky, které patří k nadějím Gymnastického klubu mládeže Olomouc.

Radost udělaly trenérkám i starší dívky, které obsadily všechny medailové pozice v kategoriích VS 4C a VS5C.

Další umístění:

VS 2A:  8.Adéla Poláková, 12.Barbora Šromová

VS 4B : 4.Johana Valentová

VS 4C : 2.Viktorie Spurná

VS 5C : 1.Anna Šotková , 2.Barbora Cupáková  ,3.Anna Kalabisová

Všem závodnicím děkujeme za poctivou přípravu a přejeme do další sportovní přípravy hodně vytrvalosti a píle.