Zpět na přehled novinek

Krajský přebor žákyň (2017/5)

Dne 28.5. 2017 se v Prostějově uskutečnil krajský přebor dívek ve sportovní gymnastice.

GKM Olomouc nominoval do tohoto závodu celkem 10 děvčat, která soutěžila ve dvou žákovských kategoriích.

V kategorii žákyně základní stupeň reprezentovalo GKM Olomouc 6 dívek. Nejlépe zacvičila Tereza Kleinová, která se umístila na 1.místě a stala se krajskou přebornicí. Těsně pod stupni vítězů na 4.-5. místě se umístily  Adéla Paulíčková a Adéla Kořistková, na 6. místě skončila Rozálie Látalová. Další umístění našich závodnic: 10. Markéta Polomíková, 13. Kateřina Ladislavová.

V obtížnější kategorii mladších žákyň startovaly za GKM 4 dívky. Nejlépe zacvičila nejmladší  Klára Nyklová ( 7 let), která obsadila 5.místo, těsně za ní , na 6.místě skončila po dvou nezdarech v sestavách Adéla Poláková. Další umístění našich děvčat: 9. Barbora Šromová, 11.Kateřina Krčálová.

Všechna děvčata „šla“do závodu s maximálním úsilím a podala velmi dobré výkony, za což jim patří velké uznání.

Do další práce jim přejeme spoustu optimismu a odhodlání .