Zpět na přehled novinek

Gymnastky GKM opět úspěšné!

V závodě se představilo 9 gymnastek našeho klubu ve čtyřech různých kategoriích. I přesto, že dívky dlouho nemohly závodit, k tomuto přeboru se velmi dobře připravily a celým závodem prošly bez výraznějších chyb.

V kategorii juniorek B se představila Johana Valentová, která předvedla své sestavy bez většího zaváhání a s přehledem se stala krajskou přebornicí.

Mezi žákyněmi B se představily dvě členky GKM Olomouc. Adéla Paulíčková taktéž závodila s jistotou a po zásluze obsadila 1.místo. Její oddílová kolegyně Klára Nyklová obsadila 3.místo a získala bronzovou medaili.

V další kategorii – juniorky C měl klub rovněž početné zastoupení. Nejlépe si vedla Adéla Poláková, které jen těsně unikl titul. Přesto, že získala stejný počet bodů jako pozdější vítězka, podle pravidla o rovnosti bodů ji připravila o vítězství nižší známka na kladině. Další umístění olomouckých děvčat: 4. Viktorie Spurná, 5. Sabina Sikorová, 6. Barbora Dostálová.

Mezi ženami kat. C si nejlépe vedla Anna Šotková, která vybojovala titul krajské přebornice, Barbora Cupáková po nezdaru na kladině skončila na bronzové příčce.

Všem závodnicím blahopřejeme!