Novinky

Zápis nových členů pokračuje!
7.7.2022

Zápis nových členů do gymnastické přípravky a kurzů všeobecné gymnastiky pokračuje.

Zápis je určen dívkám roč. nar. 2016 – 2017 k zařazení do přípravky, dále dívkám starším (2015 -2014), pro které zbývá ještě několik volných míst v družstvech všeobecné gymnastiky. Noví zájemci se mohou hlásit od 10. 8. 2022 na mail: mirka.vyvleckova@seznam.cz

s uvedením jména a roč. narození dítěte. Následně obdrží pokyny, jak dále postupovat. Vlastní zápis se uskuteční od 22. 8. 2022 v odpoledních hodinách na základě individuální domluvy na uvedený mail, kde bude dohodnut den a hodina zápisu. U zápisu dítě absolvuje jednoduchý pohybový test a bude zařazeno do skupiny odpovídající věku a pohybovým předpokladům. Rodiče na místě vyplní přihlášku a obdrží pokyny k zahájení výcviku.

Předpokládané zahájení výcviku je od 5. 9. 2022.

X. letní olympiáda dětí a mládeže
5.7.2022

Ve dnech 26. – 30. 6. byl Olomoucký kraj hostitelem soutěží Letní olympiády dětí a mládeže. Ve sportovní gymnastice měl kraj zastoupení v podobě čtyřčlenného družstva, jehož členkou se stala i Johana Valentová z GKM Olomouc.

Ohlédnutí za jarní sezónou
5.7.2022

Závodnice GKM Olomouc úspěšně zakončily jarní soutěžní sezónu.

Krajský přebor sportovních gymnastek

Poslední květnový víkend se konal v Šumperku krajský přebor sportovních gymnastek Olomouckého kraje a přinesl velmi dobré výsledky pro náš klub.

 V kategorii A nejmladších žákyň se stala krajskou přebornicí Elizabeth Králová( GKM Olomouc),  její oddílová kolegyně Magdaléna Jorníčková obsadila pěkné 3.místo.

V kategorii B zacvičila velmi čistě Simona Raková ( GKM Olomouc) a  získala 1.místo.

V kategorii mladších žákyň  VS 1B se stala krajskou přebornicí Veronika Mikulková,  2. místo obsadila Tereza Kovaříková ( obě GKM Olomouc).

(pokračování - klik na nadpis)

Kalendář akcí